شبکه‌های بی‌سیم

واحد شبکه‌های بی‌سیم در سال ۱۳۸۸ و بر اساس نیاز به استفاده از تجهیزات شبکه‌های بی‌سیم در پروژه‌های مختلف و هم‌چنین ایجاد یک کانال فروش مستقل برای راهکارهای ارتباطات بی‌سیم، در شرکت شبکه‌افزار تشکیل شد. این واحد تا به امروز با داشتن ۴ نفر پرسنل متخصص در این حوزه به فعالیت خود ادامه می‌دهد. فعالیت این واحد از ابتدا تا به انتهای یک پروژه شامل موارد زیر است: ایجاد پوشش شبکه‌های بی‌سیم در محیط‌های داخلی و خارجی، مشاوره، بازدید، طراحی، فروش تجهیزات، اجرا، راه‌اندازی، سایت سرور و پشتیبانی. هریک از مراحل گفته شده بنا به شرایط، به صورت مستقل نیز انجام می‌شود.
طراحی پوشش‌های شبکه‌های بی‌سیم در این واحد با استفاده از نرم‌افزار Ekahau Pro انجام می‌شود. هم‌چنین این واحد با داشتن نمایندگی و ارائه محصولات کمپانی Altai و فناوری Super Wi-Fi برای پروژه‌های پوشش شبکه‌های بی‌سیم با ارائه محصولات روز دنیا در رده Enterprise در حال فعالیت است.

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های بی‌سیم

طراحی و پیاده‌سازی:

تخصص پرسنل واحد طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های بی‌سیم این امکان را می‌دهد تا کلیه مراحل به بهینه‌ترین حالت ممکن انجام شود. این پیاده‌سازی با استفاده از نرم‌افزار Ekahau Pro انجام می‌شود. هم‌چنین این واحد نمایندگی محصولات کمپانی Altai با فناوری پیشرفته Super Wi-Fi را دارد. این برند قابلیت رقابت با محصولات روز دنیا در رده Enterprise را داراست.
شرکت شبکه افزار با دارا بودن تیم فنی و اجرایی توانمند و مجهز بودن به سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای تخصصی یکی از برترین ارائه‌دهندگان خدمات در این حوزه است. این تجهیزات شامل موارد مربوط به طراحی و اجرای انواع چترهای وای فای و لینک‌های پرسرعت بَکهال است. این خدمات شامل طراحی، نصب، راه‌اندازی، تست و بررسی میدانی، توسعه و پشتیبانی با رعایت آخرین استانداردهای فنی است. از دیگر ویژگی‌های این واحد از شبکه‌افزار در نظر داشتن موارد ایمنی و HSE با استفاده از محصولات پیشرفته Altai است.

خدمات

مشاوره شبکه‌های بی‌سیم

مشاوره

ارائه بهترین و به‌صرفه‌ترین راهکارهای فنی جهت رفع نیازهای مشتریان به صورت رایگان
بازدید شبکه‌های بی‌سیم

بازدید

امکان ابازدید از محل‌های مورد نظر مشتریان جهت انجام بررسی‌های تخصصی قبل از مرحله طراحی
طراحی شبکه‌های بی‌سیم

طراحی

ارائه خدمات طراحی کارایی و پوشش‌دهی Wi Fi براساس نیاز مشتریان به‌وسیله یکی از پیشرفته‌ترین راهکارهای نرم‌افزاری موجود
تامین تجهیزات شبکه‌های بی‌سیم

تامین تجهیزات

تامین سخت‌افزار قدرتمند از محصولات برند Altai متناسب با کارایی مورد نیاز مشتریان
اجرا و راه‌اندازی شبکه‌های بی‌سیم

اجرا و راه‌اندازی

ارائه کلیه خدمات مربوط به بخش‌های اجرایی و نصب تجهیزات از قبیل ایجاد زیرساخت مناسب، نصب و تنظیم تجهیزات با رعایت بالاترین استانداردها
تست پوشش و کارایی شبکه‌های بی‌سیم

تست پوشش و کارایی

ارائه خدمات تست کارایی و پوشش‌دهی شبکه وای‌فای به‌وسیله یکی از پیشرفته‌ترین راهکارهای موجود نرم‌افزاری و سخت‌افزارهای تخصصی
پشتیبانی شبکه‌های بی‌سیم

پشتیبانی

ارائه‌ کلیه خدمات و تعهدات فوق‌الذکر در قالب قراردادهای پشتیبانی برای کلیه سازمان‌ها

معرفی تجهیزات

شرکت Altai یکی از شرکت‌های دانش بنیان در زمینه ابداع و تولید تجهیزات و رادیوهای سطح Enterprise است. این شرکت فناوری Super Wi-Fi و هم‌چنین آنتن‌های چند وجهی آرایه‌ای را ابداع کرده است. هم‌چنین استفاده از فناوری فوق مدرن OFDM و تجهیزاتی با برد بالا و ترافیک بالا نیز تولید کرده‌است.
مجموعه‌ای از ابزارهای Wi-Fi است که شما و تیمتان را قادر می‌سازد تا طراحی، بهینه‌سازی، شناسائی و رفع هرگونه مشکل شبکه Wi-Fi را در سریع‌ترین حالت به انجام رسانید. این نرم‌افزار اجازه می‌دهد تا بین پرسنل فناوری اطلاعات و کارشناسان Wi-Fi، هماهنگی بدون ایرادی ایجاد شود. پرسنل فناوری اطالاعات مسئول نگه داشتن Wi-Fi در حال اجرا و کارشناسان درگیر موارد فنی پروژه‌های متعدد و سایت‌ها هستند.
سایت جدید شبکه افزار در دست طراحی و توسعه می باشد و تاریخ ۹۹/۵/۲۰ به صورت آزمایشی رو نمایی خواهد شد.
+