دارک

لایت

دارک

لایت

بازگشت به بالا

تاثیر شگفت انگیز رزومه آنلاین بر سازمان‌ها

تاثیر شگفت انگیز رزومه آنلاین بر سازمان‌ها

Impact of Online CV on Company Marketing

چاپ کاتالوگ یا قراردادن تجربیات و پروژه‌های سازمان در صفحه‌های نخست سررسیدها و بر روی تقویم‌ها و بسیاری از روش‌های سنتی تبلیغاتی دیگر همه و همه برای این است که شرکت‌ها و سازمان‌ها بتوانند خدمات و محصولات خود را برای جلب مخاطبین خود به نمایش بگذارند. اما با وجود اثر بخشی این روش‌ها نباید از راهکارهای نوین و تاثیرگزار ساخت رزومه غافل شد. ساخت رزومه آنلاین یکی از روش‌های موثر، سریع و پر قدرت به نمایش گذاشتن توانایی‌ها و هویت سازمان‌‌ها است.در این شیوه شرکت‌ها میتوانند به بهترین شکل ممکن سازمان خود را معرفی کنند؛ بنابر تحقیقات روانشناسی فروش، نمایش اطلاعات و گزارش تجربیات شرکت به شکل زنده و آنلاین میزان تاثیر گذاری بر مشتریان را ۳۵٪  نسبت به نسخه چاپی و کاغذی آن افزایش می‌دهد.

در همین راستا تیم دپارتمان کسب و کار نوین نیز با تلاش و کوشش خود اولین رزومه آنلاین رسمی شرکت شبکه افزار را جهت دسترسی راحت تر مشتریان و مخاطبین محترم با آدرس www.cv.shabakehafzar.com طراحی و توسعه داده است که برای عموم قابل رویت می‌باشد.

شما می توانید با مراجعه به این آدرس با فعالیت های شبکه افزار آشنا شوید.

Author avatar
کورش پرواز
https://shabakehafzar.com/
توانمند در تولید محتوا، بازاریابی دیجیتال ، مدیریت، کوچینگ ، تحقیقات بازار و تحقیق و توسعه (R&D). متخصص ایجاد و توسعه کسب و کار با مدرک کارشناسی ارشد متمرکز در کارآفرینی / مطالعات کارآفرینی از دانشگاه تهران.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *