دارک

لایت

دارک

لایت

بازگشت به بالا
موجود در انبار

کابل رفرنس تست فیبرنوری فلوک مدل MMC-50-SCLC

برای قیمت تماس بگیرید

 

  • طول هر کابل ۲ متر
  • قابلیت تست اتصالات LC
  • قابلیت تست فیبرهای OM2 ،OM3 و OM4
  • کابل خروجی ۵۰ میکرون Encircled Flux Compliant SC/LC
  • سازگار با دستگاه‌های تست ۵۰ میکرون مولتی‌مد Certifiber Pro و Simplifiber Pro شرکت فلوک

کابل MRC-50-EFC-SCLC شرکت FlukeNetworks برای تست انتهای فیبرهای SC/LC می‌باشد. این محصول با ست دستگاه تست Certifiber® Pro Optical Loss قابل استفاده می‌باشد.

هنوز نظری وجود ندارد.

اولین نفری باشید که برای "کابل رفرنس تست فیبرنوری فلوک مدل MMC-50-SCLC" نظر می دهد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *