معرفی واحد بازرگانی

شرکت شبکه‌افزار

واحد بازرگانی شبکه‌افزار

معرفی واحد بازرگانی

این واحد تخصصی در همان سال‌های آغاز فعالیت رسمی شرکت و پس از انجام مرحله تحلیل و شناخت بازار تشکیل شد. در همان سال‌ها برای اولین بار در ایران، به‌طور مستقیم نمایندگی برندهای AMP و ۳com را دریافت کرد و در ادامه فعالیت بر اساس پروژه‌های تعریف شده و طرح توسعه اقدام به تاسیس کارخانه افزارپرداز سیرجان در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان نمود و برای نخستین بار طراحی و تولید رک‌های شبکه و پچ‌کورد را در ایران آغاز کرد.
در اواخر دهه ۷۰ همزمان با واردات برندهای Belden و D-Link به ایران و با توجه به تاکید بیان گذار شرکت به برندسازی و بومی سازی تکنولوژی‌های موجود، این شرکت با همکاری کارخانه کابل کرمان مبادرت به تولید کابل CAT3 و پس از آن CAT5 و CAT5E با برند شبکه‌افزار (SAC) نمود. پس از آن اقدام به تاسیس فروشگاه‌های تجهیزات شبکه با برند “دنیای شبکه” در شهرهای تهران، مشهد و کرج نمود که این فروشگاه‌ها در حال حاضر به صورت مستقل به فعالیت ادامه می‌دهند.

در ادامه این راه…

در سال‌های بعد برند انحصاری کابل شرکت به نام Infilink در آمریکا به ثبت رسیده و مراحل تولید آن در کشور تایوان آغاز شد. پس از آن برند جهانی FlukeNetwork در زمینه ابزار دقیق و تست و آنالیز شبکه توسط این شرکت به بازار شبکه ایران وارد گردید و تا به امروز برندهای معتبری همچون Altai ،INNO ،NetScout و… توسط این شرکت در کشور عرضه شده‌است.
از شاخص‌ترین پروژه‌های انجام شده در بخش بازرگانی پروژه می‌توان به کارخانجات اراک (۱۳۷۹-۱۳۷۵)، شبکه کشوری بیمه ایران (۱۳۸۰-۱۳۷۷)، کلیه شرکت‌های خودروسازی (۱۳۸۲-۱۳۷۶)، نهادهای حکومتی (۱۳۸۹-۱۳۷۹) و بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری (۱۳۹۵-۱۳۸۹)، به عنوان برگی زرین درکارنامه پربار فعالیت شرکت شبکه‌افزار اشاره نمود.

واحدهای زیر مجموعه:

زیرمجموعه واحد بازرگانی تدارکات و خرید

تدارکات و خرید

این واحد در راستای تخصص‌گرایی شغلی و با هدف ارتباط با تامین‌کنندگان جدید خارجی و داخلی راه‌اندازی شده‌است.

زیرمجموعه واحد بازرگانی بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش

این واحد در زمینه یکی از حیاتی‌ترین فرآیندهای سازمان فعالیت دارد. واحد بازاریابی و فروش از ترکیب بخش بازاریابی و مهندسی فروش تشکیل شده‌است.

 

اعضای واحد بازرگانی

اسفندیار یوسفی

اسفندیار یوسفی

سرپرست برنامه ریزی و توسعه بازار

بهزاد بخشی

بهزاد بخشی

سرپرست بازاریابی و فروش

علی روحی

علی روحی

کارشناس بازاریابی فروش

محسن رضایی

محسن رضایی

کارشناس فنی و فروش

کورش پرواز

کورش پرواز

کارشناس محتوا

ندا نوید

ندا نوید

سرپرست امور اداری

مریم اکبری

مریم اکبری

کارشناس قرارداد

آفرین فرهادی

آفرین فرهادی

امور اداری

هوریا فراهانی

هوریا فراهانی

امور اداری

سایت جدید شبکه افزار در دست طراحی و توسعه می باشد و تاریخ ۹۹/۵/۲۰ به صورت آزمایشی رو نمایی خواهد شد.
+