دارک

لایت

دارک

لایت

بازگشت به بالا

افتتاح وب‌سایت جدید شبکه‌افزار

وب‌سایت جدید شبکه‌افزار به عنوان ادامه‌ای بر سلسله تغییرات صورت گرفته در زمینه بازنگری استراتژی‌ها و گسترش زمینه‌های خدمات شرکت، رونمایی شد.
وب‌سایت کنونی با هدف معرفی و ارائه گستره خدمات شبکه‌افزار، معرفی پروژه‌ها، واحدها و محصولات این شرکت در تاریخ بیستم آذرماه امسال در معرض دید مخاطبان قرار گرفت. علاوه بر تغییرات محتوایی و ظاهری، سهولت دسترسی کاربران به بخش‌های مختلف براساس درخواست و نیاز مورد نظر و نیز تعامل و رضایت‌مندی بیشتر مخاطبان عزیز، از دیگر اهدافی بود که تیم طراحی سایت پیگیر آن بودند.
علاوه بر این تغییرات، بلاگِ سایت در راستای تامین محتوای مرتبط با خدمات شبکه‌افزار و به اشتراک گذاشتن تجربیات واحدهای اجرایی، جدیدترین متون تخصصی و پژوهش‌های انجام شده در شرکت، راه‌اندازی شد. محتوای بلاگ و سایر قسمت‌ها، بر اساس فرآیندی مداوم و فراگیر که در تمامی واحدهای شرکت پیگیری می‌شود، به‌روز رسانی خواهد شد.
امید است تغییرات صورت گرفته رضایت حداکثری مخاطبان شبکه‌افزار را در پی داشته باشد و در همین راستا پذیرای نظرات ارزشمند شما عزیزان هستیم.

Author avatar
کورش پرواز
https://shabakehafzar.com/
توانمند در تولید محتوا، بازاریابی دیجیتال ، مدیریت، کوچینگ ، تحقیقات بازار و تحقیق و توسعه (R&D). متخصص ایجاد و توسعه کسب و کار با مدرک کارشناسی ارشد متمرکز در کارآفرینی / مطالعات کارآفرینی از دانشگاه تهران.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *